Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Suchowola: Policja szukała ciała zaginionego Łukasza w okolicy dyskoteki

Utworzony przez Gość, 3 lutego 2010 r. o 17:21
Ten b....l dawno powinien być zamknięty, tylko wójt z Wohynia bronił usilnie tego przybytku po zdarzeniu z przed 2 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak! powinni zamknąć tą dyskotekę heh co ja mówie to juz nie dyskoteka sama dzieciarnia albo stare pryki czekajace na młode dziewczyny które kuszą strojami. Łukasz to mój kolega i od tamtej pory moja noga w Suchej nie postanie!!! jeździłam tam swojego czasu jak jeszcze normalnie można było sie pobawić. sama raz miałam przygodę z ta dyskoteka oddalam kurtke do PŁATNEJ szatni gdzie stala pani i co gdy dyskoteka sie skonczyla okazalo sie ze mojej kurtki nie ma!!! dziwne bo swoj numerek mialam w ręku wiec jakim cudem??? kradzież, chamstwo,alkoholizm, zabójstwa, pobicia przez OCHRONIARZY! ludzie to nie dyskoteka!!! przecież można spokojnie sie pobawic w radzyniu w Pallazzo! co Was tam ciągnie? Mam nadzieje ze Lukasz sie w koncu znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Radzyńskiej Policji!! Po takim czasie sprowadzili psa i to po takich opadach śniegu hehe dobre.Może czas myśleć a nie zawsze robić coś od tyłu.Najlepiej to jak by już zamknięta była sprawa i już.A co do dyskoteki to ona nie jest winna nie ta to inna i to by się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To siedz w domu czyżakowa nie musisz tam jezdzic na ta dyskoteke i nie pisz zeby tam nie jezdzic bo kazdy zrobi tak jak zechce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawno bym to wies party zamkna;] zeby tam bylo cos ciekawego jeszcze porazka;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To siedz w domu czyżakowa nie musisz tam jezdzic na ta dyskoteke i nie pisz zeby tam nie jezdzic bo kazdy zrobi tak jak zechce!!! jaka czyżakowa??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą dyskotekę powinni zamknąć juz wiele lat temu, osobiście miałam równiez nieprzyjemną sytuację w tym lokalu przez pijane gnojstwo które myślało że jest panami ze wsi a ochrona reaguje tylko w jeden sposób, kominiarki na łeb i bija tego kto im się nie podoba,, jak postraszyłam że wezwałam już policje to dali spokój, Zresztą takie problemy, młodociani upici do nieprzytomności, przemoc i napewno mocniejsze środki odurzające oraz totalny burdel to u nich codzienność. Jestem zwolenniczką zabawy, fajnej dyskoteki ale również kultury, nich młodzi sie bawią ale niech również będą pewni że w lokalu w którym przebywają są bezpieczni,.a to powinni zagwarantowac im właściciele lokalu wraz z dobrą ochroną. Rodzice- doradzajcie dzieciom inne kluby oby nie ten w Suchowoli. Współczuje rodzicom zaginionego i łącze się z nimi w modlitwie. To rzecz straszna bic się z takimi okropnymi myślami i niepewnością..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się bawią buraki. Spalić ten chamski przybytek. U nas w mieście ludzie bawią się kulturalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gac napisał:
Tak się bawią buraki. Spalić ten chamski przybytek. U nas w mieście ludzie bawią się kulturalnie.
taa jasne to nie wina dyskoteki a jak sie wam nie podooba to po co piszecie na jej temat skoro mozecie wybrac inny klub, nie wszyscy sa tam burakami juz bez przesady przynajmniej teraz jest wiecej miejsca do tanczenia... a ty cwaniaczku z miasta siedz w swoim miescie i sie nie udzielaj jak ci dobrze chamie je..bany heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedno jest pewne to są dzialania konkurencji pallazo i nikt narazie winowajcow tego zaginiecia nie znajdzie bo zbyt dobrze zatarli slady tymbardziej ze to zima i wszystko utrudnia snieg, no ale mozna sie domyslec ze ktos go zamordowal bo do tej pory napewno dalby o sobie znac, nie ma tu co winic ani wlascicieli klubu ani tamtejszej dyskoteki i tego co tam niby jest a czego nie ma,,,w kazdych klubach jest alkohol, narrkotyki , dobrzy i zli ludzie od ktorych trzeba trzymac sie zdaleka, oczywiscie wspolczucia dla rodziny miejmy do konca nadzieje ze jednak sie jeszcze znajdzie ten chlopak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tyle nikomu nie da sie zniszczyc corrado i przychylam sie do wypowiedzi wyzej to sprawa konkurencji i juz, ale ludzie dlaczego wy zawsze musicie kogos obwiniac wlascicieli klubowiczow i w ogole.. przeciez kazdy odpowiada za siebie... co tam sie wydarzylo nikt dokladnie nie wie... ale napewno ktos cos wie tylko milczy... ta dyskoteka ma pecha bo zaraz z gory ja oceniaja ale wcale nie jest taka zla... jezdze tam juz prawie 5 lat od czasu do czasu i nikomu z moich znajomych a ni mi nigdy nic sie nie stalo dlatego darujcie sobie te przesadne teksty, lepiej szukajcie osob ktore go wyprowadzilu a nie oskarzajcie za to ludzi niewinnych przeciez wlasciciele nie sa w stanie upilnowac kazdego i ochrona takze, trzeba sie samemu pilnowac nie tylko tam ale i wszedzie takie jest zycie jeden niefortunny krok i potem sa klopoty jak sie wchodzi w doroslosc to trzeba liczyc sie z tym ze nikt juz za nas nie odpowiada robimy to sami za siebie i trzeba uwazac zawsze i wszedzie nie tylko na tamtejszej imprezie ale na kazdej, wszedzie czeka ktos kto by mogl komus zrobic krzywde okasc wykorzystac naiwnosc pobic bo szuka zaczeepki i mozna by tak wymieniac bez konca, w kazdej dyskotece dzieje sie to samo tylko az tak glosno sie o tym nie mowi, uwzieliscie sie na ten klub no trudni stalo sie moze ciazy na niej jakas klątwa...a tą klątwą jest konkurencja ktorej zal d.. sciska ze corrado mialo zawsze duzo zwolennikow i klubowiczow niz w pallazo bo imprzey sa tam naprawdedobre a uwazac trzeba wszedzie... a corrado i tak nawet pomimo tych wszytskich zastrzezen zawsze bedzie lepsze i nikt i nic tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel lokalu jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo osób w nim przebywających! I to jest podstawa!! Bicie ludzi przez "ochroniarzy" to przestępstwo!! Człowiek nie może od tak zniknąć, tym bardziej z monitorowanego lokalu!! Co niektórzy tutaj nie zdają sobie sprawy z tego co to znaczy stracić bliską osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac tu kilka wypowiedzi obroncow Corrado to az smiac mi sie chce, jak ktos probuje wlasne winy zwalac na konkurencje czyli Pallazzo lub inna dyskoteke. A co ma Pallazzo lub inna dyskoteka do tego, ze tutaj niemal legalnie dostac mozna narkotyki, ze przychodza tutaj latwe dziewczyny szukajace szybkich przygod, ze wlasciciel nie dba w ogole o interes klubowiczow, gdzie ochrona leje kazdego, za byle co, kto sie nawinie,a wiekszosc przypadkow przez pomylke lub niewinnie. Ta dyskoteka to wyglada raczej na pralnie pieniedzy niz na normalna kulturalna dyskoteke. Porownajcie dyskoteki. Zobaczcie jaka jest kultura w Pallazzo, gdzie wszystko jest dopilnowane i dopiete pod ostatni guzik. Jest tu dyscyplina, ale jest porzadeczek. Parking betonowy, zamiast blota po kolana jak w Corrado.Ktos tu przeklina na Pallazzo, ale co tu Pallazo jest komu winne. ze w Corrado jest burdel to Pallazzo czy inna dyskoteka jest temu winna. Dziwne. Corrado bedzie istniec jak istnialo, gdyz wojt i inni mozni w tym rejonie na to nie pozwola. Dlaczego. Z tego co sie slyszy, to CBA by miala tu robote dla siebie dlaczego tak ta dyskoteka jest chroniona i kto z tego ma korzysc. Ten burdel Corrado juz dawno nie powinien istniec. Cale szczescie, ze jest gdzie jezdzic i ze przynajmniej w Radzyniu jest porzadna dyskoteka i przynajmniej ja tam jezdze. A to ze ktos teskni za Corrado, ze to niby taka super dyskoteka to nie prawda. W ostatnich tygodniach w Corrado puste sale, wiec komu te bajki opowiadac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory bardzo nie kazdy kto ma na imie paula to juz czyzakowa a pozatym to nie operuj nazwiskami na forum kultury cie matka nie nauczyla?? taki cwany/cwana to swoje nazwisko podaj buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wszystkie komentarze można zauważyć że właściciel klubu Pallazzo podszywa się jako inna os. i strasznie krytykuje klub Corrado. Osobiście byłem w obu lokalach wiele razy i wiem co tam się dzieje i to takie os. jak ja mogą się wypowiadać na temat tych lokali. W jednej i drugiej dyskotece są plusy i minusy dlatego nie jestem po żadnej stronie. Prawdziwego bezpieczeństwa nie zapewniają obie dyskoteki i jak ma się coś stać to się stanie i nikt na to nie poradzi,po prostu taki człowieka los. Więc obwinianie dyskoteki jest zbędne,ponieważ to nie przez dyskotekę tak się stało,lecz przez ludzi nieobliczalnych których nie brakuje na tym świecie i w każdym miejscu mozemy trafić na taką os. Zamknięcie tej dyskoteki nie rozwiąże tego problemu, ponieważ młodzież gdzieś musi się wyszaleć i odprężyć(każdy był młody i wie co to znaczy). A jedna dyskoteka na nasz rejon nie wystarczy, przecież sami wiecie co się czasami dzieje na obu dyskotekach;ciasnota,ścisk i nawet nie ma opcji aby normalnie potańczyć,a zaparkować auto to tez czasami szczescie aby wjechać na plac. Moje uwagi dotyczące dyskotek to ; WSTĘP OD 18 LAT(obowiązkowy, ponieważ to nie miejsce dla nich, a co najlepsze to zazwyczaj nie mają umiaru w alkoholu,cwaniakują i często wszczynają bójki, a młode dziewczyny są naiwne i same nie wiedzą czego chcą jeszcze spróbować, po małej dawce alkoholu dają sie namówić wszędzie, co czasami jest powodem gwałtu. OCHRONA nie powinna bić każdego kto cokolwiek zrobi, lecz powinna uspokoić go w taki sposób jak ich szkolono, jeśli ktoś naprawdę zakłóca porządek powinni wezwać policje i oddać go w ręce policji, a ona już się resztą zajmie. LEPSZY MONITORING to uprości wiele zagadek. A co do konkurencji, to właściciel Pallazzo niech sie nie przechwala co to on nie ma i jaki tam wypas, tylko niech stworzy taki klimat jak w Corrado a na pewno będzie miał lepsze żniwo,palmy nie wystarczą,trzeba wiele wiele lat stażu. W Radzyniu sa 2 plusy;lepszy parking i większy loka. Poza tym niczym lepszym sie nie wyróżnia. Wielkie wyrazy współczucia rodzinom Łukasz i Moniki.Też to bardzo przezywam, to byli moi znajomi. Mam nadzieje że Łukasz się odnajdzie cały i zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gac napisał:
Tak się bawią buraki. Spalić ten chamski przybytek. U nas w mieście ludzie bawią się kulturalnie.
Ciekawe kurcze w której tak kulturalnie się bawią????? w Weronie /....gdzie sama dzieciarnia się bawi a pużniej ogląda to cała biała na słynnej stronie......gdzie ludzie się przepychaja nawzajem i bez słowa przepraszam włażą bawiącym się na głowę. TO JEST KULTURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W KTÓRYM MIEJSCU ?????? Kultura jest ale w lokalach gdzie nie robi się zdjęć nie przychodzą tam 16 -tki i gdzie można kulturalnie posiedzieć. Ja jak narazie odkryłem jedna taką restaurację i cieszę się, że ktoś taki lokal otworzył. CZY TŁOK I ODÓR LUDZKIEGO POTU NAZYWASZ KULTURĄ....................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gosc 1~ napisał:
Sory bardzo nie kazdy kto ma na imie paula to juz czyzakowa a pozatym to nie operuj nazwiskami na forum kultury cie matka nie nauczyla?? taki cwany/cwana to swoje nazwisko podaj buraku
nie ma co, rozgarnięta jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślicie, że dyskoteka jest nie do zniszczenia? mylicie się moi drodzy... są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy wiedzą jak i kiedy zniszczyć ten gnój suchowolski. pan hubert nie jest człowiekiem niezniszczalnym, on czy jakiś pan wójt. na każdego jest sposób. to kwestia czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
myślicie, że dyskoteka jest nie do zniszczenia? mylicie się moi drodzy... są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy wiedzą jak i kiedy zniszczyć ten gnój suchowolski. pan hubert nie jest człowiekiem niezniszczalnym, on czy jakiś pan wójt. na każdego jest sposób. to kwestia czasu...
Sluchaj dziecinko nie rzucaj imionami i nazwiskami ludzi. Kultura tego wymaga. Chyba, ze jestes bez kultury to przepraszam.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny juz dawno zamknac ta dyskoteke ile musi jeszcze zginąć osób żeby prokuratura się tym zajeła. To co teraz tam się dzieje normalanie przeraża nie chodzi tylko o bijatyki ale o pijajnstwo mładych ludzi. Gdzie są rodzice tych półnagich dziewczyn pradujacych w dyskotece!!! Łukasz był normalnym chłopakiem chodziłam z Nim do zawodówki NIECH SPOCZYWA W POKÓJU....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...